חמש עוגות גבינה כשרות לפסח מצטיינות שהכי אהבתם

עוגת גבינה קטוגנית ניו יורקית ללא סוכר

אני סובלת מהתמכרות קשה לעוגות גבינה. אם גם אתם כמוני, עוגות גבינה כשרות לפסח הן פתרון מעולה לארוחות החג ולשלל האירועים המשפחתיים. בניגוד לעוגות בחושות , שמרים ועוד, עוגות גבינה בדרך כלל אינן מכילות הרבה חמץ במקור. על כן ניתן בקלות רבה להתאים אותן לפסח ולקבל תוצאה מעולה שלא תבדילו בינה לבין המקור.

כבר שנתיים שאני בתזונה קטוגנית, שמפחיתה את צריכת הפחמימות באופן דרמטי. למעשה, קטוגנים אוכלים כשר לפסח כל השנה. בתור פודי אובססיבית שלא מוכנה לוותר על המאכלים שהיא אוהבת כמו שהיא אוהבת אותם, למעשה פיתחתי ושכללתי מגוון עצום של מתכונים שמתאימים לפסח. מאחר ועוגות גבינה כל כך מתאימות לחג האביב, בחרתי לכם חמישה מתכונים מושלמים של עוגות גבינה כשרות לפסח.

באסקית, או יפנית? ניו יורקית או קלאסית? מי תהיה האחת ? זה נשמע קצת כמו התחלה של בדיחה גזענית, אבל מדובר על העוגות האהובות והמצטיינות בבלוג, שיבטיחו שתככבו בשולחן החג. אם תשתמשו בתחליפי סוכר מתאימים, תקבלו עוגות בריאות שיפנקו את הגוף ואת הנפש שלכם ושל האנשים שאתם אוהבים. אם לא תגלו לאורחים שלכם שהעוגה בריאה ואפילו דלת פחמימה / קטוגנית אין סיכוי שהם ינחשו.

עוגת גבינה באסקית כשרה לפסח

עוגת גבינה באסקית כשרה לפסח
עוגת גבינה שרופה ומרושלת אבל עם בטחון עצמי! מחבל הבאסקים! קטוגנית וכה טעימה

עוגת גבינה ניו יורקית כשרה לפסח

עוגת גבינה ניו יורקית כשרה לפסח
עוגת גבינה קטוגנית בסגנון ניו יורק

עוגת גבינה יפנית כשרה לפסח

עוגת גבינה יפנית כשרה לפסח
עוגת גבינה יפנית ללא סוכר וגלוטן

עוגת מסקרפונה כשרה לפסח (עוגה גדולה או מנות אישיות)

קינוח מסקרפונה כשר לפסח
קינוח מסקרפונה קטוגני ללא סוכר

עוגת גבינה קרמית דלת שומן לפסח

עוגת גבינה דלת שומן לפסח
עוגת גבינה ללא גלוטן

עדיין אין תגובות, תכתוב/י משהו?

השאר/י תגובה - ניתן לצרף סרטון ע"י העתקת הלינק משירותים כמו YOUTUBE, TWITTER ועוד

ניתן להעלות תמונות וקבצי וידאו עד 10 מגה ניתן להעלות: תמונה, וידאו בכדי לצרף סרטונים מ YOUTUBE, FACEBOOK, TWITTER ושירותים דומים, נא להעתיק את הלינק הרלוונטי (המערכת תציג את הסרטון בצורה אוטומטית) Drop file here