מידע והמלצות / מתכונים בריאים מידע והמלצות / חמש עוגיות שקדים מומלצות טעימות קלות מהירות

חמש עוגיות שקדים מומלצות טעימות קלות מהירות

עוגיות שקדים

קמח שקדים הוא תחליף מופלא באפיה לקמח חיטה. לא רק שהוא טעים יותר, הוא גם מזין ובריא. עשיר בערכים תזונתיים מיטיבים ודל בפחמימות. בארבע השנים האחרונות, מאז עברתי לתזונה דלת פחמימה, הוא הקמח המרכזי במטבח שלי. אם תעבדו אתו נכון תוכלו להכין שפע של עוגיות שקדים מופלאות, ללא קמח בכלל, שלא תרגישו שמשהו חסר בהן. אם תבחרו להחליף גם את הסוכר בתחליפים מתאימים, תקבלו עוגיות בריאות יותר ודלות פחמימה שמתאימות גם לסוכרתיים וקיטו. אני אוהבת לקרוא לעוגיות שכאן "בריאות בסתר". אם אתם לא תגלו, אף אחד לא ינחש שאין בהן גרם אחד של קמח או פחמימות מיותרות.

סהרוני שקדים

סהרוני וניל בניחוח לוז ובמרקם נימוח שאי אפשר לעמוד בפניהן. הכי טעימות ומפנקות גם בלי סוכר וגלוטן. העוגיות שיגרמו לכם לחשוב שבאמת לא צריך פחמימות.

סהרוני שקדים
סהרוני שקדים

עוגיות שקדים נמסות בפה מושלגות

עוגיות עדינות ונמסות בפה במרקם מרציפן ושברים של רעידת אדמה. על טהרת קמח שקדים, בלי גרם אחד של קמח ומופלאות גם בלי סוכר.

עוגיות קיטו שקדים
עוגיות קיטו שקדים

עוגיות שקדים איטלקיות מקרון איטלקי

תכירו את האח המרדן והפחות נוצץ של המקרון הצרפתי. האיטלקים קוראים לו פינולי. תמצאו אותי בקונדיטוריות איטלקיות מובחרות במיוחד לפני חג המולד. למרות שהוא לא מוכר כמו הבן דוד השוויצר מצרפת, אל תטעו. מדובר באחת העוגיות הטעימות בעולם. לא פחות. תשקיעו בקצת צנוברים בחנות הפיצוחים ותכירו אהבה חדשה בטעם של איטליה.

עוגיות שקדים איטלקיות
עוגיות שקדים איטלקיות

עוגיות שוקולד צ'יפס

אין מי שלא אוהב את העוגיות האלה. הקלאסיקה של כל הזמנים בגרסה נטולת ייסורי מצפון על טהרת קמח השקדים. מכינים בקלי קלות מערבוב כמה מצרכים בקערה ומתענגים ברעש.

עוגיות שוקולד צ'יפס בריאות
עוגיות שוקולד צ'יפס בריאות ללא קמח

עוגיות חמאה פריכות

מי שחשב שאי אפשר להכין עוגיות פריכות ממש על טהרת קמח שקדים טחונים לא ניסה את המתכון הזה. העוגיות האלה יזכירו לכם עוגיות חמאה של סבתא, רק בגרסה יותר בריאה. ללא קמח ופחמימות מיותרות.

עוגיות חמאה ללא גלוטן
עוגיות חמאה ללא גלוטן

הערות